Firmast

BFL Security alustas oma tegevust 2007 aastal läbipääsusüsteemide müügile , paigaldusele ja hooldusele spetsialiseerunud ettevõttena. Tänu konkreetsele tegevusvaldkonnale ja kliendikesksele tegutsemisele oleme saavutanud oma klientide seas asjatundliku ja stabiilse partneri maine. Tänaseks on meie tegevusvaldkonda lisandunud veel ukselukkude ja lukusüsteemide müük, paigaldus ja hooldus. Videovalvekaamerate müük ja paigaldus. Metall-ja profiiluste müük ja paigaldus ja väravaautomaatika müük, paigaldus ja hooldus.
BFL Security Oü tegevuspõhimõtted on lihtsad: olla kliendisõbralik ja paindlik, olla usaldusväärne ja püsiv partner, tagada kvaliteet ja järjepidevus.
Meie eesmärgiks on pakkuda kliendile komplektset lahendust mis puudutab ruumide läbipääsude uksi.  Käime ajaga sammu, pakume kaasaegseid kuid samas läbiproovitud ja turvalisi lahendusi. Kõigil meie toodetel on garantii ja tagatud teenindus. Meie põhilisteks klientideks on elamu- ja korteriühistud, kinnisvarahaldus- ja arendusettevõtted, ehitus- ja projekteerimisfirmad, eramajaomanikud ja bürood/kauplused.
Meil on palju koostööpartnereid (nõrkvoolufirmad, uksetootjad ja väravatootjad) kellega teeme aktiivset koostööd.
1

Pakume ka hooldusteenuseid

Paljud müüjad ei paku hilisemat hooldust. Meie aitame teil hoida seadmed korras!

2

Lai tootevalik

Oleme edasimüüjaks paljudele tuntud firmadele, kelle aastatepikkune kogemus on suutnud välja arendada suure koguse erinevaid häid lahendusi

3

Tasuta konsultatsioonid

Tasuta konsultatsioonid! Aitame leida Teile sobivama lahenduse.

4

Kvaliteet, kvaliteet ja veelkord kvaliteet

Oleme spetsiaalselt testinud oma tooteid ja müüme vaid head kaupa. Anname oma toodetele 2-aastase garantii!

5

Läbimõeldud lahendused

Meie paigaldatavad süsteemid on alati detailideni läbimõeldud, et paigaldusprotsess oleks võimalikult lihtne ja annaks 100% vajaliku tulemuse